Гарячі Тури Чехія

Чехія: гарячі тури в Чехію

Тури в Прагу (без екскурсій)  
Вказується ЗАГАЛЬНА вартість туру за ВСІХ проживаючих в номері

 

Не всі програми, які ми продаємо, розміщені в цьому списку.Про інші варіанти турів запитуйте в офісах! У більшості турів ЕСТЬ ЗАЇЗДИ В БУДЬ-ЯКИЙ ДЕНЬ ТИЖНЯ!

 

Тури до Чехії з Санкт-Петербурга

 

Про екскурсійних турах в Чехію з вильотом з Санкт-Петербурга ласка дізнавайтеся в наших офісах.

Екскурсійні тури до Праги з Москви на 8 днів:

 

Є типові тури в Прагу з заїздами кожен день тижня.Якщо Ви не знайшли потрібний варіант тут - зверніться в офіси. Не всі програми, які ми продаємо, розміщені в цьому списку, щоб не загоромождать список турів і не ускладнювати вибір.

Індивідуальні тури в Чехію:

 

По Вашому запиту ми розробимо будь-який індивідуальний тур, що враховує Ваші забаганки та індивідуальні побажання.Пожалуйта, зробіть замовлення наших менеджерів. Ціна таких поїздок, зрозуміло, вище, ніж у групових турів, але іноді отримане задоволення від індивідуального туру того варто.

 

Відпочинок у Чехії. Тури до Чехії, відпочинок в Празі

 

Чехія туристична відомою стала не настільки давно.Незважаючи на велику кількість екскурсійних турів по місцевих визначних пам'ятках, тури в Чехію є доступними за своєю вартістю для кожного.При цьому, хоч відпочинок в Чехії коштує значно дешевше, ніж у Франції, Італії, а також Іспанії, це не означає, що якість наданих послуг низька.

Возможно вам понравится

Новий Dolce Vita! - Interf-Захід
6 чол.) Човен у Венеції 7 євро в один кінець, навушники для екскурсій в Італії (міста, музеї) 5 євро, вхідні квитки від 10 до 25 євро... Опис туру 1 день Виїзд з Мінська. Транзитний переїзд по території Білорусі та Польщі.Прибуття на нічліг в транзитний готель у Польщі. 2день ..