Чехія з Новосибірська Гарячі Тури

 

Дивіться

 

Голова Чехія - Прага. Місто raskinulsâ уздовж берегів обох Vlatvy.Подорож «Чехія з Новосибірська» - це відмінна можливість познайомиться з одним з найкрасивіших міст Європи.

 

Населення

 

Порядку 10, 5 млн. чоловік. Основне населення - корінні чехи.Іммігрантів в Чехії близько 5%.

 

Мова

 

Переважно чеська.Наші клієнти з Новосибірська, що здобувають путівки до Чехії, досить швидко починають розуміти місцевих жителів, т.к. чеська мова, як і російська, входить до групи слов'янських мов.

 

Релігія  

 

Існують дані, що 30% громадян Чехії є атеїстами.Серед віруючих найбільшу кількість займають католики, далі протестанти.Присутні й християнські громади.

 

Географія Чехії

 

Загальна площа Чехії майже 79 тис.кв. км. Західна частина країни (Богемія) розкинулася в басейнах двох річок - Лаби (Ельби) і Влатви, оточених нізкогорій.Східна частина (Моравія), лежить в басейні річки Морави. Чеська Республіка межує зі Словаччиною на сході, Австрією на півдні, Німеччиною на північному заході і заході, Польщею на півночі.

 

Клімат

 

Клімат помірний, сприятливий, тому тури часто купують любителі помірної погоди.Країна, оточена горами, захищена від сильних вітрів, тому має свій м'який мікроклімат.Прилетівши з Новосибірська, ви виявите, що літо в Чехії помірно-спекотне, а зима - м'яка.

 

Час

 

Від московського відстає на 2 години, це потрібно враховувати, купуючи тури.

 

Національна валюта

 

Чеська крона. У тур ви можете взяти з собою будь-яку банківську карту: Mastercard, Eurocard, Visa, American Express.

 

Віза

 

Для туру до Чехії потрібна віза, яку отримують в консульстві.Необхідні для оформлення документи: дві фотографії, медична страховка, квиток на зворотну дорогу, доказ наявності грошових коштів на життя в країні (розрахунок - 30 Євро в день, в будь-якому вигляді), бронь готелю (або туристичний ваучер, який підтверджує, що є тимчасове житло ).

Возможно вам понравится

Новий Dolce Vita! - Interf-Захід
6 чол.) Човен у Венеції 7 євро в один кінець, навушники для екскурсій в Італії (міста, музеї) 5 євро, вхідні квитки від 10 до 25 євро... Опис туру 1 день Виїзд з Мінська. Транзитний переїзд по території Білорусі та Польщі.Прибуття на нічліг в транзитний готель у Польщі. 2день ..